Předchozí akce

Seniorátní mládež + Florbal

Ahoj,
rádi bychom vás pozvali na seniorátní mládež a na ni navazující florbalový turnaj v Pardubicích 9.-10.11. ;). Zahájíme společnou večeří na faře v Pardubicích v 18:00, následovat bude program bývalého pardubického faráře Jiřího Doležala s názvem Svědek a pamětník :). Je možno na faře přespat do soboty.
V sobotu bude tělocvična ZŠ Pardubice-Dubina, Erna Košťala 870 otevřena od 8:00, zahájení bude v 9.00. Kdo přijedete až v sobotu ráno, do tělocvičny se z hlavního nádraží dostanete autobusem č.13, zastávka „Dubina, centrum“. Své týmy prosím přihlašujte do půlnoci 8.11., na seniorátní mládež se hlásit dopředu nemusíte ;).
Těšíme se na vás,
SOM chrudimského seniorátu
Fotky z akce: Google Photos

Seniorátky ve Džbánově

Ahoj,
rádi bychom vás pozvali na podzimní seniorátní dny ve Džbánově, které se konají 12. – 14. 10. 2018 😉 . Začneme v pátek v 18:00 večeří. Po seznamovacích hrách v 19:30 budete mít JEDINEČNOU možnost seznámit se s novým filmově-divadelním představením skupiny ČFDS s názvem Třetí holubice 😉 . V sobotu od 9:00 bude mít přednášku Petr Vaďura na téma spiritualita ve filmu 🙂 , odpoledne se můžete těšit na filmovou dílnu a večer budeme hrát hry 🙂 . Skončíme nedělními bohoslužbami.
Cena pro přihlášené je 180,- a pro nepřihlášené 200,-.
Kdyby někdo potřeboval odvoz od vlaku či autobusu, napište nám přes facebook zprávu, nebo mail na mladezchrudim@gmail.com. S sebou si nezapomeňte přezůvky, spacák, karimatku a podle libosti hudební nástroj.
Těšíme se na vás 😉 !
Váš SOM chrudimského seniorátu

Čáslavský hudební festival 12.

Zahrají (abecedně seřazeno): Abakuk, Leo Pank Ševelpuna, Martin Kyšperský, May The Way, Svěží Zelenina. Výstavu bude mít Lukáš Komárek, student ilustrace na Západočeské univerzitě v Plzni.

Letní brigáda

Milí přátelé,
zveme vás na letní brigádu v Horní Čermné.
Začneme v neděli 15. července v 17:00 na faře ČCE v Horní Čermné. Končit budeme v pátek 20. července po obědě. Pracovat budeme 6 hodin denně a můžete se těšit na práci v lese, odhřebíkovávání dřevěných šindelů, úklid sborových prostor v kazatelské stanici Horní Třešňovec, malování, kopání, natírání a podobně, ale hlavně na společné chvíle se svými kamarády, písničky, výlet, hry a biblický program. Jako hosté k nám zavítají pianistka Ráchel Skleničková, senátor Petr Šilar a farář Ondřej Titěra. Spát budeme na faře ČCE. Jídlo bude zajištěno, účastnický poplatek brigádníci neplatí.

Těší se na Vás SOM Chrudimského seniorátu
a Věra a Michal Brandovi
Fotky od Jan Quiesner: Google photos
Fotky od Matouš Vanča: Google photos

Seniorátní prase

K začátku letních prázdnin, jako každý rok, patří samozřejmě opékání prasete, (kuřete, hermelínu a jiných pochutin). To si přece nemůžete nechat ujít a proto bychom vás rádi pozvali na společnou mládež Poličského a Chrudimského seniorátu.